sierpień9

Jak naprawić zniszczone cienie+ recenzja:)

dodano: 9 sierpnia 2010 przez Farizah


Witajcie!

Dziś chcę wam zaprezentować dość ciekawy i przydatny film, który zamieściłam poniżej dzięki uprzejmości Youtubowiczki Nissiax83, którą podziwiam za pomysły a także całkiem ciekawe rady:)

Często jest tak, że mamy zły dzień, nic nam nie wychodzi i jeszcze na dodatek spadł ( lub z powodów bliżej nieokreślonych) i pokruszył się nasz ukochany cień do powiek. Zwykle wtedy w nerwach albo biegniemy ze zmiotka i szufelką ażeby go wyrzucić albo staramy się uratować to, co z niego pozostało. Tak czy siak nie jest juz to samo.

Jednakże nie musi tak być! I w tym miejscu pomoże nam filmy Nissiax83-" Jak naprawić zniszczone cienie".

 

Pod filmem znajdziecie także recenzję całkiem fajnej gazety:)

Teraz, skoro już obejżeliście film zapraszam was na moją opinię na temat dodatku do "Młoda Para od A do Z"

Sczerze zadowolona z tej gazety mogę napisać o niej dobre rzeczy, mimo iż się zraziłam do tego typu gazet ponieważ poziom przedstawionych tam makijaży ślubnych częto dorównywał moim dziennym.... Jednakże tym razem jest inaczej:)

 

Niby gazeta z okładki wygląda tak jak inne czyli nie oferuje zbyt wiele, to jak się dało przekonać po otwarciu przezentuje ona nieco wyższy poziom  "wtajemniczenia". Do rzeczy: gazeta pokazuje nam na prawdę fajne fryzurki, nowe upięcia w których widać że fryzjerka sie napracowała- co wg. mnie stanowi idealna oprawę do makijazu ślubnego.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie- mowa tu o makijażu delikatnym i dość mocnym ( mi najbardzej podoba się makijaż ze strony 16 gdzie dominuje kolor różowy i fiolet a tak.że czerwone usta:)Wg mnie to dobrze poniewaz ile odbiorców tyle gustów:)

Dość ciekawe porady dotyczące makijażu próbnego jak i fryzury ptóbnej- każda przyszła panna młoda powinna to przeczytac:)

Oraz ciekawie opisane wyniki konkursu makijazowego "Złotem Malowane" który odbył się w Olsztynie tego roku:) ( I w tym miejscu serdecznie gratuluję pani Magdalenie Zajączkowskiej- Bazirak zdobywczyni 1-go miejsca albowiem pani odwaliła kawał porządnej roboty:)

 

Także tym optymistycznym akcentem kończę mój wywódna temat gazety i polecam ją wszystkim  zainteresowanym, albowiem nie zawiedziecie się:)

 


photo
makijaże i fryzury do slubu: makijaże i fryzury do slubu Zdjęcie pochodzi z notki Jak naprawić zniszczone cienie+ recenzja:)


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
whisper2 9 sierpnia 2010 whisper2 napisała:

bardzo przydatne:) :) :)


zgłoś
andzia7707 10 sierpnia 2010 andzia7707 napisała:

naprawdę pomysłowo!!!!!!!!!