sierpień7

Kolecja - part one:)

dodano: 7 sierpnia 2010 przez Farizah


 www.maestrobrush.pl

Cześć!

Ostatnio zebrało mi się ażeby w końcu wymienić moje pędzle z LancrOne ponieważ nie nadają się już do użytku prywatnego, a co dopiero publicznego. Nie mam ich długo jeszcze pamiętam jak Cieszyłam się jak przyszły.... no, i się rozlazły po pierwszym myciu...

Troszkę o pędzlach:

Kupiłam je za 55 zł+ przesyłka (tak wiem czego sie mozna spodziewać po takich pędzlach). Dla mnie kompletnego laika jeśli chodzi o pędzle to było spełnienie marzeń bo na aukcji było napisane że " profesjonalne" itp... taaa znowu ten chwyt reklamowy... ( kiedyś będe ostro pluć sobie w brodę że się tak nabieram o ile jeszcze tego nieświadomie nie robie:P)

Więc ja naiwna kupiłam je. Niestety nie przeżyły ze mną długo pomimo wspaniałego traktowania szybko zaczęły gubić włosie, stały się sztywne i zaczęły kłuć.

Nie wszystkie, głównie te do powiek.

Pędzle do pudru jeszcze się trzymają chociaż też czekam kiedy zakończą żywot. Za to syntetyki są całkiem przyzwoite, no i jeszcze mam etui ( hehe i tak dość tanie to etui jak patrzałam na www.maestrobrush.pl to troche drogie są)  

Także podsumować mogę tyle: kupiłam pędzle syntetyczne+ etui za 55 zł- źle nie jest:P  

Dzięki temu że tamte pędzle po prostu się do niczego nie nadają postanowiłam kupić sobie pędzle do podkładu i korektora z Sephory, oraż naturalną małą kulke z tej samej sieci drogerii:)

I powiem wam szczerze że przeszły moje oczekiwania! Pędzelki z syntetycznego materiału są cudowne! Świetnie rozprowadzaja podkład oraz korektor i ą takie miłe dla skóry:) Nic lepszego nie mogłam kupić!

Planowałam także kupić inne pędzle z Sephory, jednakże doszłam do wniosku, że zamówie je z firmy Maestro:)  

 

 

 

 

 

 

 

Jako że zdecydowałam się kupić pędzle z Maestro postanowiłam że kupie ich 16 (łącznie z tymi do pudrów) a także etui na pasku dla wizażystów:) Zawsze warto mieć coś takiego pod reką.  

Tych co je wyrzucam to nie pokarzę bo musiałabym w śmietniku szukać:P  

No skoro część pierwsza zakończona, przejdźmy do części drugiej:)
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
Katalina 7 sierpnia 2010 Katalina napisała:

Sephora ma dobre pędzle, ale ma ich niewiele. Chyba dobrze robisz, że chcesz zainwestować w te Maestro, bo podobno są porównywalne jakościowo z MACiem.


zgłoś
Farizah 7 sierpnia 2010 Farizah napisała:

własnie tez mi sie tak wydaje :) ale ceny tez mają dość wysokie (choć nie zawsze:P)
za pędzle które chce kupić zapłace kolo 400zł:/