lipiec17

Stanikomania- czyli kolory i fasony. Part two.

dodano: 17 lipca 2010 przez Farizah


 

Teraz powiemy coś o fasonach i kolorach. Jak wiadomo ile biustonoszy na świecie tyle rodzaju gustów. Ale są tez biustonosze do zadań specjalnych...

Często kobiety i mężczyźni wyróżniają t typy biustonoszy: push-up, miekki, gorset i dla kobiet karmiących. Otóż nie sa to wszystkie rodzaje biustonoszy. No ok żeby nie obwijać w bawełnę zaczynamy!

PUSH- UP- Najbardziej znany chyba z bazarkowych biustonoszy. Każda z nas pewnie taki ma, lub miała.

Jest to biustonosz nastawiony głównie na małe piersi.Jego kształt jest mocno wycięty i sprawia to że ma kierować piersi do środka i robić tzw "dolinkę" oraz je podnosić. Od środka jest wypełniony gąbęczką lub specjalnymi kieszonkami na wkładki gąbkowe

BIUSTONOSZ MIEKKI Ten typ cieszy się dużą popularnąścią szczególnie w sytuacjach intymnych ze względ na to że często zrobione są z koronki lub prześwitującego materiału. Często uważa się że nadaje się tylko do dużego biustu, co jest strasznym błędem ponieważ nadaje sie do wszystkich rozmiarów. Specjalne cięcia misek, wielofunkcyjnie zastosowania fiszbin i materiałów sprawiają, że nawet mniejsze biusty prezentują się w biustonoszach soft niezwykle kusząco.

BALKONETKA, BARDOTKA Ten biustonosz ciesząy się głownie w sytuacjach kiedy mamy sukienkę z gorsetem ma bardzo wyraźne zadanie! ma podnosic biust bez ramiączek. Czesto jest zaopatrzony w silikonowye taśmy po to aby nie zsuwał się z ciała. Od innych różni sie tym że jest mocno, poziomo ścięty. Nadaje sie do małego i średniego biustu.

PÓŁ USZTYWNIANY Jest to biustonosz który dolną część miseczki ma sztywną a górna zwykle koronkową lub z innego miekkiego materiału.

Idealnie nadaje się dla pań z dużym biustem. (Choć ja mam mały i jestem szczęśliwą posiadaczka takiego cuda:) Taki biustonosz bardzo podnosi do góry biust.

USZTYWNIANY Biustonosz w pełni usztywniony, dla każdego rodzaju biustu. Podnosi i przysuwa piersi do siebie. Często wystepuje w formie push-up.

BEZFISZBINOWY Idealny do zadań specjalnych: np. pod jedwabną sukienkę lub inny delikatny materiał. Nie ma fiszbin dlatego zostaje niewidoczny pod ubraniem.

GORSET Często ma za zadanie wyszczuplać talię jak i wyeksponować biust. Pełni tez rolę ozdobną. Często ma fiszbiny przez całą długość, tak aby nie przesuwał się po ciele.Charakteryzuje go wiązanie bądź zapięcie na całej długości na haftki w tylnej części.

Co do kolorów to kwestia gustu:)


photo
push-up: p Zdjęcie pochodzi z notki Stanikomania- czyli kolory i fasony. Part two.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy