maj11

Oriflame podkłady

dodano: 11 maja 2010 przez Farizah


Cześć wam! dzisiaj nieco kosmetykowo. Wczoraj przyszło do mnie paczka z Oriflame m.in były tam 3 podkłady Oriflame Beauty Skin Perfect foundation i po przetestowaniu ich chcę wam powiedzieć co o nich myślę:)

Kupiłam 3 kolory: Porcelain, Natural Ivory, Natural Beige.

Porcelain jest kolorem bardzo jasnym chłodnym idealnie pasującym do mojej karnacji. Jeśli chce ktoś zrobić make* up w stylu porcelain doll ten podkład jest dla niego.

Natural Ivory jest kolorem takim troszę pomieszanym nazwę go więc neutralnym ponieważ nie mogę za bardzo dopasować go do żadnej z grup. Jest troszkę ciemniejszy niż porcelain i nadaje wygląd lekkiej opalenizny!

Natural Beige jest kolorem dobitnie ciepłym w tonacji opalonej.

Ogólnie o podkładach: Nadają ładny kolor skórze oraz wyrównuja koloryt twarzy. Nawilżają- cera staje się miękka i gładka. Ze względu na to że nie kryją mocno nie zapychają porów. Dość długo się trzymają.

Jestem na tak jeśli chodzi o te podkłady! będę je kupować. Teraz dlaczego nie kupiłam dwóch ostatnich kolorów: Otóż wg mnie na zdjęciu z katalogu były strasznie ciemne ( może to wynik zdjęcia) i jak chodzę po mieście to nie zauważam osób tak ciemnych ażeby musiały uzywać takich podkładów.

A jeżeli będę musiała na mus kupić ciemny podkład to zawsze mogę zaopatrzyć się w podkład matujący lub rozświetlający z AA który oferuje z kolorów ciemny dwa śliczne odcienie: Miód i Czekolada:)

No troszkę sie napisałam. Teraz dodam zdjęcia jak sie podkłady prezentują. Dodam tylko że każdy z podkładów ma 30 ml oraz naklejeczkę na nakrętce z perforacja na której widnieje kolor podkładu.


photo
Podkłady: oriflame Zdjęcie pochodzi z notki Oriflame podkłady


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy